TJ GYMDANCE PLZEŇ z.s.
Společné skladby
2023
Dvojice JUNIORKY - kužele
Valentýna ŠULCOVÁ, Anna KADLECOVÁ
po úrazu Valentýny - Magdaléna VOJÁČKOVÁ
22. 10. - Slavoj RG Cup, Plzeň - 10. místo
28.10. - Porta Bohemica Cup -
4. 11. - Zpč. oblastní přebor MG SS+DT - 3. místo
11. 11. - 28. ročník Jabloneckého
pohár - 2. místo
Trojice SENIORKY - obruče
Eliška VOJÁČKOVÁ, Anna BODOLLÓ, Viktorie VACÍKOVÁ
22. 10. - Slavoj RG Cup, Plzeň - 5. místo
28. 10. - Porta Bohemica Cup, Ústí n.L. - 10. místo
4. 11. - Zpč. oblastní přebor MG SS+DT - 5. místo
11. 11. - 28. ročník Jabloneckého pohár - 3. místo
Dvojice SENIORKY - obruče
Alžběta BEČVÁŘOVÁ, Marcela SLACHOVÁ
22. 10. - Slavoj RG Cup, Plzeň - 3. místo
4. 11. - Zpč. oblastní přebor MG SS+DT - 4. místo
11. 11. - 28. ročník Jabloneckého pohár - 1. místo
2022
IV. kategorie linie B - 3 obruče + 2 míče
Karolína STRAKOVÁ, Alžběta BEČVÁŘOVÁ,
Ráchel ZAHRADILOVÁ, Anastázie AVAKJAN,
Viktorie VACÍKOVÁ
Cvičíme na skladbu
Dvojice JUNIORKY - míče
Valentýna ŠULCOVÁ, Anna KADLECOVÁ
Cvičíme na skladbu No excuses od Meghan Trainor
1. závody 15. 10. - Cena města Chomutova - 3. místo
2. závody 22. 10. - ČP I. Velká cena města Plzně - 8. místo
3. závody 29. 10. - ČP II. Mariánské Lázně - 4. místo
4. závody 30. 10. - Vinohradský pohár, Praha - 2. místo
5. závody 5. 11. - OBLASTNÍ PŘEBOR ZPČ OBLASTI - 2. místo
6. závody 12. 11. - ČP III. Memoriál Míly Morávkové, Praha, Zelený pruh - 8. místo
7. závody 17. 11. - ČP IV. České Budějovice - 4. místo
Český pohár společných skladeb linie - celkově 6. místo
Dvojice JUNIORKY - míče
Markéta HAMOUZOVÁ, Eliška FUČÍKOVÁ
Cvičíme na skladbu
1. závody 15. 10. - Cena města Chomutova - 5. místo
2. závody 23. 10. - O pohár víly MonPeri Plzeň - 14. místo
3. závody 30. 10. - Vinohradský pohár, Praha - 8. místo
4. závody 5. 11. - OBLASTNÍ PŘEBOR ZPČ OBLASTI - 7. místo
1. závody 15. 10. - Cena města Chomutova - 12. místo
2. závody 23. 10. - O pohár víly MonPeri Plzeň - 15. místo
3. závody 30. 10. - Vinohradský pohár, Praha - 7. místo
4. závody 5. 11. - OBLASTNÍ PŘEBOR ZPČ OBLASTI - 8. místo
5. závody 12. 11. - Jablonecký pohár
- 3. místo
Dvojice SENIORKY - obruče
Eliška VOJÁČKOVÁ, Anna BODOLLÓ
Cvičíme na skladbu
1. závody 15. 10. - Cena města Chomutova - 5. místo
2. závody 23. 10. - O pohár víly MonPeri Plzeň - 7. místo
3. závody 30. 10. - Vinohradský pohár, Praha - 4. místo
4. závody 5. 11. - OBLASTNÍ PŘEBOR ZPČ OBLASTI - 4. místo
5. závody 12. 11. - Jablonecký pohár - 1. místo
2021
2020
I. kategorie - 4 míče
Andrea BOHUSLAVOVÁ, Valentýna ŠULCOVÁ
Kateřina HOROVÁ, Anna KADLECOVÁ
Cvičíme na skladbu
No excuses od Meghan Trainor
III. kategorie - 5 švihadel
Ráchel ZAHRADILOVÁ, Kristýna BERÁNKOVÁ
Alžběta BEČVÁŘOVÁ, Karolína STRAKOVÁ
Aneta CHMELÍŘOVÁ, Anastázie AVAKJAN
Cvičíme na skladbu E - Extended Mix od Drunkenmunky
2019
I. kategorie - 4 obruče
Andrea BOHUSLAVOVÁ, Valentýna ŠULCOVÁ
Kateřina HOROVÁ, Anna KADLECOVÁ
Cvičíme na skladbu Augustus Gloop od Dannyho Elfmana
z filmu Charlie & The Chocolate Factory
1. závody 12. 10. - Cena města Chomutova - 3. místo
2. závody 19. 10. - 1. ČP, Velká cena města Plzně - 11. místo
3. závody 2. 11. - Vinohradský pohár - 2. místo
4. závody 9. 11. - 3. ČP, Pohár Meteoru - Meteor cup České Budějovice - 11. místo
5. závody 16. 11. - 3. Západočeské oblastní přebory Plzeň - 1. místo
6. závody 17. 11. - 4. ČP, Ústí nad Labem - 12. místo
7. závody 1. 12. - MČR spol. skladeb, GSK Mariánské Lázně, hala Milana Prokeše Lázně Kynžvart - 13. místo
III. kategorie - 5 švihadel
Ráchel ZAHRADILOVÁ, Kristýna BERÁNKOVÁ
Alžběta BEČVÁŘOVÁ, Karolína STRAKOVÁ
Anastázie AVAKJAN, Aneta CHMELÍŘOVÁ
Cvičíme na skladbu E - Extended Mix od Drunkenmunky
1. závody 12. 10. - Cena města Chomutova - 5. místo
2. závody 19. 10. - 1. ČP, Velká cena města Plzně - 8. místo
3. závody 9. 11. - 3. ČP, Pohár Meteoru - Meteor cup České Budějovice - 5. místo
4. závody 16. 11. - 3. Západočeské oblastní přebory Plzeň - 1. místo
5. závody 17. 11. - 4. ČP, Ústí nad Labem - 7. místo
6. závody 23. 11. - Finále Českomoravského poháru "Memoriál M. Morávkové", TJ VS Praha Zelený pruh - 10. místo
7. závody 1. 12. - MČR spol. skladeb, GSK Mariánské Lázně, hala Milana Prokeše Lázně Kynžvart - 13. místo
IV. kategorie - míče a stuhy
Denisa AUTERSKÁ
Cvičí na hostování s GSK Mariánské Lázně
2. 11. - 2. ČP, Mariánské Lázně - 3. místo
9. 11. - 3. ČP, Pohár Meteoru - Meteor cup České Budějovice - 2. místo
16. 11. - 3. Západočeské oblastní přebory Plzeň - 1. místo
17. 11. - 4. ČP, Ústí nad Labem - 3. místo
1. 12. - MČR spol. skladeb, GSK Mariánské Lázně, hala Milana Prokeše Lázně Kynžvart - 13. místo
2018
Pro rok 2018 jsme vytvořily tým 2 obruče a 2 míče
Ráchel ZAHRADILOVÁ, Kristýna BERÁNKOVÁ, Alžběta BEČVÁŘOVÁ, Karolína STRAKOVÁ a Anastázie AVAKJAN
Cvičíme na skladbu NO EXCUSES od Meghan Trainor
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Závody 13. 10. - Cena města Chomutova - 4. místo
2. závody 14. 10. - 1. kolo Českého poháru společných skladeb 2018 Mariánské Lázně - 9. místo
TJ Vodní stavby Praha-Zelený pruh - 13. místo
4. závody 3. 11. - 4. kolo Českého poháru společných skladeb 2018
" LABSKÝ POHÁR" TJ Sokol Ústí nad Labem - 7. místo